SEEDs among NEETs in Latvia

Skrīveru saldējums

Skrīveru saldējums

Ģimenes uzņēmums (izveidots 2006. gadā) no pašu izaudzētiem augļiem un ogām gatavo mājas saldējumu. Taisa gan klasiskos – plombīra, krējuma, jogurta saldējumus un sorbertus, gan arī mūsdienu modernās virtuves „brīnumus” – brētliņu, zilā siera, mārrutku un kartupeļu saldējumu ar tomātu mērci. Īpašnieki veicina arī vietējo uzņēmējdarbību, rīkojot savā teritorijā amatnieku tirdziņus.

https://majassaldejums.lv/

Projekts „Proti un dari!”

Projekta mērķis ir attīstīt mērķa grupas jauniešu prasmes un veicināt viņu iesaisti izglītībā, tai skaitā aroda apguvē pie amata meistara, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajos Jauniešu garantijas projektu pasākumos vai Nodarbinātības valsts aģentūras īstenotajos aktīvajos nodarbinātības vai preventīvajos bezdarba samazināšanas pasākumos, kā arī nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā.

Projekts „Proti un dari!”

http://jaunatne.gov.lv/lv/jauniesu-garantija/

Kempings Ezerpriedes

Zane Garsele studiju laikā Vidzemes Augstskolā uzsāka praksi Latvijas Lauku Tūrisma Asociācijā „Lauku ceļotājs”, kas deva pieredzi, lai iegādātos kempingu „Ezerpriedes”. Laika gaitā kempings atjaunots un nu jaunā uzņēmēja pati nodrošina prakse vietas jauniešiem, lai iegūtu pirmo darba pieredzi tūrismā.

Kempings Ezerpriedes

http://ezerpriedes.lv/

Follow us on: Facebook icon


With the support of the ERASMUS+ PROGRAMME of the European Union

This project has been funded with support from the European Commission. This web site reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.